Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca

HomeHome  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

Share | 

Kas oled kalli lahkunud looma vaimu kohalolu tunnetanud ?

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Aglea
Maagiahuviline

PostitaminePealkiri: Kas oled kalli lahkunud looma vaimu kohalolu tunnetanud ?   Esm 18 Aug 2014 - 23:47

Kas oled armsa looma lähedust tundnud, pärast tema füüsilist surma? Oled tundnud seda, et ta tuleb su juurde, on sinuga...? Teatud mõttes on seda väga hea tunda. Samas on ka kurb, sest tahaks kallist looma kallistada. Selliselt, nagu varem.
Tagasi üles Go down
Wolf_
Maagiahuviline

PostitaminePealkiri: Re: Kas oled kalli lahkunud looma vaimu kohalolu tunnetanud ?   Kolm 20 Aug 2014 - 18:41

Olen, ja üks kord isegi unes näinud. Kuidagi kummaline suhe on minul nende kassidega, nad polekski nagu loomad vaid rohkem nagu võrdsed kaaslased.
Tagasi üles Go down
Aglea
Maagiahuviline

PostitaminePealkiri: Re: Kas oled kalli lahkunud looma vaimu kohalolu tunnetanud ?   Reede 22 Aug 2014 - 16:17

Kassid on erilised
Tagasi üles Go down
Marri
Maagiahuviline

PostitaminePealkiri: Re: Kas oled kalli lahkunud looma vaimu kohalolu tunnetanud ?   Reede 22 Aug 2014 - 19:21

Varem nägin ka korduvalt unes. Alati unenäos ei mäletanud seda, et ta on teisel kujul. Unenäos oli kõik sama reaalne kui päriselt. Kallist lemmikut sai palju süles hoitud jne.

Kui keegi on nii kallis, võib hetki lõputult olla, aga ikka tunned, et koosolemise aeg on liialt lühike.

Maagiahuviline

PostitaminePealkiri: Re: Kas oled kalli lahkunud looma vaimu kohalolu tunnetanud ?   Laup 23 Aug 2014 - 19:15

Olen. Olen tundnud ja näinud. Näinud vilksamisi, silmanurgast.

Tagasi üles Go down
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Kas oled kalli lahkunud looma vaimu kohalolu tunnetanud ?   

Tagasi üles Go down

Kas oled kalli lahkunud looma vaimu kohalolu tunnetanud ?
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1