Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca

HomeHome  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

Share | 

Millest küll alustada ???

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Kerstin
Maagiahuviline

PostitaminePealkiri: Millest küll alustada ???   Kolm 20 Aug 2014 - 15:57

Vaimses sfääris on palju erinevaid valdkondi. Nähtavasti osade poole tunned tõmmet, samas kui on neid, mille puhul leiad, et see pole sinu ala.

Aga siiski, millest alustada?
Tasub pidada meeles, et vaimset enesekaitset ei tohiks kunagi alahinnata. Luues võimsa kaitse, suudad vaimseis toiminguis olla edukam. Seeläbi tunned end üleüldse turvalisemalt. Ka muud toimingud saavad edukamad olla.

Samamoodi on tähtis ka vaimne puhastamine.

Kuidas?
Kaitse: võid luua vastavat värvi müüri, mulli vms midagi võimsat ja kaitsvat enda ümber. Võid ka elemente kaasata.
Puhastamine: võid visualiseerida end voolava vee alla. Võid voolava vee all pesus olles visualiseerida, kuidas kõik mis ei ole hea ja puhas, sinust eemaldub koos veega. Näe end säravana.

Unustades need 2, võid kohata soovimatuid tagasilööke.

Maagiahuviline

PostitaminePealkiri: Re: Millest küll alustada ???   Laup 23 Aug 2014 - 19:38

Täna pesus käies visualiseerisin nii Kavatsen edaspidi sama teha!
Tagasi üles Go down
kyky21
Maagiahuviline

PostitaminePealkiri: Re: Millest küll alustada ???   Esm 8 Dets 2014 - 0:23

Mul juba viimased kuu aega on siukene kaitse. Kujutasin enda pea kohal olevat valget puhast energiat, siis mõtlesin läbi kõik 7tsakra värvid selles pallis, alustades alt e siis punasest värvist. Siis parema käega tegin paremale poole ringi enda pea kohal tunnetades kuidas ring omavahel ühildub ja ütlesin mõttes, et olgu see minu energia kilp mis mind kaitseb ja aitab, siis parema käega lükkasin alla pea peale ja silmadega silmad kinni hoides kujutasin ette kuidas see kilp võtab minu järgi keha kuju, kilp langes alla ja näpu otstesse ja varvastesse ja ütlesin, et nüüd käigu kosmiline energia ja maa energia täpselt nii läbi minu nagu mulle on hea, seda uuendan ma nii, et kui tunnen, et selle kilbi aeg on täis ja see vajab uuendust nagu windows vajab uuendust, siis mõtlen vana kilbi peast ülesse jälle 15cm kõrgusele pallikesse ja asendan uue energiaga, täpselt nagu windowsi uuendad, aga arvutit sa ära ju ei viska ja kusjuures seda kõike on tunda iseendas, oleks tore kui keegi kirjutaks siia kas siukest asja siukest kilpi võib kasutada, või ei ole see hea.

Maagiahuviline

PostitaminePealkiri: Re: Millest küll alustada ???   Esm 8 Dets 2014 - 0:29

Põhimõtteliselt halva energia tõmban oma käest välja, seda on kõike tunda mida teen endaga, ja viskan välja tirin lausa välja ja lõpetuseks nipsutan kolm korda oma käsi ja saadan halva energia sinna kus sellest enam midagi ei kuule ega näe mitte kunagi.

PostitaminePealkiri: Re: Millest küll alustada ???   

Tagasi üles Go down

Millest küll alustada ???
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1