Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca

HomeHome  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

Share | 

Kuidas sinu väeloom on end sulle näidanud, sinuga ühendust võtnud?

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Aglea
Maagiahuviline

PostitaminePealkiri: Kuidas sinu väeloom on end sulle näidanud, sinuga ühendust võtnud?   Laup 30 Aug 2014 - 0:20

Olen enda oma unenäos näinud. Kord pakuti mulle imehead jäätist. See oli mu lemmik, mida meeleldi poestki oleksin ostnud. Olles jäätise pahaaimamatult vastu võtnud, mu huuled olid peaaegu seda puutumas, kui ...  hüppas välkkiirelt üks suur loom, tänu kellele jäätis põrandale lendas. Seejärel viis ta mu sealsest kohast minema. Väike pisiasi ka: see jäätis oli mürgitatud.

Seal, unenäos arvasin algselt, et "ta soovib halba vms" - suure ja võimsa loomaga oli tegemist. Esmalt teda nähes tundsin aukartust, hirmu.  Kord, ammu raamatust lugedes mõtlesin, et neil, kellel on selle looma näol väeloomaga tegemist, on minu meelest väga vedanud. Ei oleks sel ajal sugugi arvanud, et väeloom võib olla loom, keda salaja imetlenud olen.

Tagasi üles Go down
Emily
Maagiahuviline

PostitaminePealkiri: Re: Kuidas sinu väeloom on end sulle näidanud, sinuga ühendust võtnud?   Püh 7 Sept 2014 - 19:59

Mäletan, et ta tuli kord meditatsioonis minu juurde. Teadsin kohe, et ta on hea.

Kuidagi nii omane ja tuttav tunne tuli, kui teda eemalt märkasin. Mida lähemale ta mulle jõudis, seda tugevamaks see tunne muutus. Räägin temaga palju. Temaga koos on kus iganes parem ja turvalisem. Usaldusväärne ja hea loom on
Tagasi üles Go down
Guardian
Maagiahuviline

PostitaminePealkiri: Re: Kuidas sinu väeloom on end sulle näidanud, sinuga ühendust võtnud?   Kolm 12 Nov 2014 - 20:51

Kas kõigil peaks olema väeloom?

PostitaminePealkiri: Re: Kuidas sinu väeloom on end sulle näidanud, sinuga ühendust võtnud?   

Tagasi üles Go down

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1