Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca

HomeHome  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

Share | 

öudne lihtsalt.

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
kyky21
Maagiahuviline

PostitaminePealkiri: öudne lihtsalt.   Laup 8 Nov 2014 - 14:22

Evil or Very Mad eile tulin maale ja tundsin kui palju halba energiat endaga kaasa tuli ja siin on, siis panin küünla pölema ning ütlesin, et kui küünal kustub, siis koos sellega kaob kogu halb energia siit sinna kus ma seda enam kunagi ei näe ega kuule, siis ärkas laps ülesse keegi nagu oleks ta ülesse ajanud ja nn säilitus koti ta peale lennutanud, et segada minu tegemisi ja et hirmu mu naha vahele tuua, ma tundsin ennast nii halvasti kolmanda silma tsakra oli nii suures töös, et mul hakkkas kuum sealt ja pea hakkas ringi käima ja süda peksles, hakkas peaaegu, et isegi halb, teadsin, et pean asja löpule viima katsusin tsakraid jumala külm energia oli, siis 2h halva energiaga oma kehast välja viimisega tegeledes tahtsin magama jääda kui tundsin et miski on midagi minu peale asetanud ja nagu keegi puutuks mind siit ja sealt ja nendes kohtades nagu hakkas kuum mul on mudu energia kilp peal, et halvad asjad peatas energia kilp nagu kinni, siis pidasin mötetes julma loengu maha vaimudele, et see, et ma neid ei näe see ei tee teid kindlasti minust tugevamaks, siis järgmised 2h avasin neile valgust:D , ja ütlesin, et kellegil pole öigust kahe vahele jääda kuna jumal löi meid, siis vötab ka tagasi, mudu oleks meid juba ammu meie pattude eest körvaltatud maamunalt, rääkisin kuni ma korraks lihtsalt magama jäin, töusin ülesse läksin suitsu tegema ja vaatasin, kergem on olla ja nägin, et küünal oli viimaks kustunud ja tuntsin, et köik halva endaga kaasa viinud sinna kust ma enam ei näe ega kuule nendest ned kes läksid valgusesse need läksid ja kes valisid teise tee siis palun väga, nad arvasid, et mina olen nende valgus, ma olen nii väsinud sellest alati tuleb midagi uut ja rasket millega hakkama pean saama ja siiamaani eilsest öhtust saadik mu parem käsi imeb energiat ja ma ei saa aru miks ja kas head vöi halba ja ma ei saa seda ei oska seda kuidagi ka kinni panna kuidagi ei jää kinni, proovisin kujutletavat energia kraani kinni keerata, aga ei önnestunud siiamaani, kas midagi vöis lahti jääda minu tegemiste juures, et vaimud lausa trügisid nagu, ei saa aru ma arvan, et natuke veel ja siis on vist hullumaja laks, kui ma ei öpi kiiremas korras köike selgeks, et mida tohib ja mida ei tohi vötsin seda naljana, aga igas päevas veendun selles, et see pole nali. affraid affraid affraid

Maagiahuviline

PostitaminePealkiri: Re: öudne lihtsalt.   Püh 9 Nov 2014 - 19:10

Ju sa oled midagi vaimses mõttes valesti teinud, et selliste tagajärgedega seisad silmitsi.

Vaimsetes asjades tasubki hoolikas (sh tähelepanelik) ja ettevaatlik olla.

Enda arvates vaimolenditega tegelemine, suhtlemine [ei pea siinkohal kaitseinglitega suhtlemist jms silmas] nõuab, et oleks pikk praktika (sh piisavalt teadmisi).  Vastasel juhul võib nii või teisiti midagi nässu minna.

Suitsetamine on vaimselt väga halb toiming. See võib hõlpsasti tunnetust mõjutada muuhulgas ka selliselt, et koged ja näed asju väga valesti.
Tagasi üles Go down
kyky21
Maagiahuviline

PostitaminePealkiri: Re: öudne lihtsalt.   Kolm 12 Nov 2014 - 21:50

Ma juba tean, mis valesti tegin, mötlesin kogu oma päeva läbi ja sain aru, nüüd pole enam midagi sellist olnud ja tean, et kui antakse märku, et vöin teha midagi valesti, siis tuleb köikidele märkidele tähelepanu pöörata ja ennast keelata, kui arvan, et seda e toh teha jne.

Aga eile juhtus mul paar kokkusattumst, üks mis oli pärs huvitav oli nimelt see, et olin nädal ennem känud sikupillis prismas poes ja seal oli raamatud,
ma vaatasin ringi ja nägin unenägude seletaja raamatut, vötsin selle kätte ja mötlesin et ku..t küll, mul pole seda vaja mul oleks vaja midagi tsakratest raamatut ja nüüd eile keegi ei viitsinud poodi minna, siis läksin mina, köndisin seal raamatutest mööda, aga siis mötlesin, et mida ma nägin ja köndisn tagasi ja vaatasn energia allikas pealkiri ja seal samas leidsin selle raamatu, kus ma seda mötlesin eelmisel korral ja loomulikult ostsin selle ära,

siis täna praktiseerisin enda lödvestamist ja valguse energa endasse panemst ja kell 20.00 vötsin sama tehnikaga mediteerimise ette, siis see oli lihtsalt imeline, panin küll taimeri, et ma teatud ajast üle ei läheks, aga siis selgus löpetades see, et ma ei pannudki käma seda,
ühesönaga mu hingamine muutus pinnapealseks ja süda peksis nagu oleksin jooksnud sel ajal ja hakkas pilt tömbama muutuma üheks auguks aeglaselt täiega ja hakkas nagu mingi pilt tekkima,
kuna ma ikka veel kardan mediteerimises sellele tasandile jöudmist ja sinna sisenemst, kuni ma ei saa sellest kompleksist üle, siis hakkasin nr 3-2-1 lugema, aga olin nii kövasti juba sisenenud, et kui löpetasin numbrite lugemise, siis kiskus see mind uuesti tagasi,
siis alustasin lugemist 5-1 ja sundisin endal silmad lahti tegema ja süda peksis täiega ja tundsin nagu oleks uuesti sisse minemas, siis läksin pikali ja panin körvalise asja nagu teleka käima ja kövemaks ja 5minutiga olin juba tagasi süda ei peksnud enam nii ja sis töusin püsti, kogu see protsess toimus 20min vältel, oli siuke tunne nagu oleksin nagu kergem kui mudu natuke nagu pilvede peal, mingi siuke tunne oli,
aga vot pole veel raamatus leidnud sellist asja, et kas vöib mediteerimise sisenemisel asja ültse katki jätta reaalsusesse tagasi minna poole sisenemise pealt...

PostitaminePealkiri: Re: öudne lihtsalt.   

Tagasi üles Go down

öudne lihtsalt.
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1