Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca

HomeHome  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

Share | 

Täiega hüpnotiseeriv!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
kyky21
Maagiahuviline

PostitaminePealkiri: Täiega hüpnotiseeriv!   Esm 14 Sept 2015 - 14:41

Võta istet, ära karda, see viib su keha ja meelte vahelisele rännakule, hinga rahulikult sisse välja kolm korda ja Naudi. Kui iga kord oma negatiivse energi ja ja negatiivsuse endast maha surud kasvata enesele kena maa kus kasvab negatiivsuse seemnest alguse saanud positiivsuse taimed, kui oled meelerahuga jõudnud poole peale kasvata omale suur positiivse energia puu, vaatle kuidas puu särab kui oled iga negatiivsuse puuse surunud ja positiivsus viib iga oksa positiivsuse poole sinu elus, käi seda imeilusat puud kastmas positiivselt mõeldes negatiivsuse sinna kastma, kas tunned sul on jalad all, sul on juured mis tõmbavad maa energiat sul on tervik mis püüab tuult, sul on vesi omastkäest võtta, lehed sirguvad kosmilise energia saamiseks end välja päikese kätte, kas tunned juba, sa elad oma lättest sa kasvad ise sa kasvatad midagi head, nüüd aja endal juured enesekindlalt veel sügavamale, kas tunned, tore seda ongi vaja enese positiivsuse arenguks headuseks hea oluks, sul on kõik olemas nüüd lihtsalt kasva ja tunne oma olemise üle rõõmu ja tegutse nüüd tunneta kuidas tuled tagasi reaalsusesse ära karda tunneta jalgu vibreerimas junneta kuidas oled tagasi maapeal tunneta käsi nägu nüüd oled tagasi hüpnoosist. Aga ära tõuse pusti ennem kui viis minutit on läbi mudu kukud, võibolla su süda puperdab natukene aga rahustame kenasti maha, seni naudi järgmist lugemist. Aitähh. Nüüd naudi elu täiel rinnal, ole positiivne, tee kõigile head, ära ole ebamäärane, julge olla aus aususega võidad rohkem oma elus, ole avatud, loe teisi nagu avatud raamat ilma seda teistele rääkimata, mõista teisi. Ole tervem kõiges millega tegeled headus on piiritu, aga sa just ületasid piiri ole tänulik. Aaitäh ole ka inimene sest ka eximine on inimlik.

Ma ei mõista miks ma selle kirjutasin? aga kirjutasin ja samas olin enese hüpnoosi all seda kirjutades ma rohkem ei loe ise ma kardan mitte tagasi tulemist, kas kellegil on sarnaseid kogemusi mida ma tegin? Praegu käib natukene pea ringi ja hõljumis tunne kas tulin sellest täielikult ikka välja? Proovisin läbi kirjutamise väljuda sellest kirjas on ka näha aga ei suutnud pidama jääda, siuke tunne nagu oleksin pidanud seda tegema miski andis mulle märku, stopp ja nüûd kirjuta?
Tagasi üles Go down

Täiega hüpnotiseeriv!
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1