Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca

HomeHome  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

Share | 

Söber :(

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Lily22
Uus tulija

PostitaminePealkiri: Söber :(   Laup 12 Märts 2016 - 19:49

Tere
Pöördun teie poole murega, et minu kallis söber huvitub viimaselajal satanismist. Ta on väga hea inimene ja mulle tundub nagu ta tegelikult ei tahaks selle asja kohta uurida aga miski nagu sunnib teda. Ma ei tea mida ma tegema peaksin, sest ta juba hirmutab mind ära nende juttudega ja ma tahaksin teda kuidagi aidata, et ta ei läheks mustale poolele üle.
Tänan kõiki vastajaid
Tagasi üles Go down
Aglea
Maagiahuviline

PostitaminePealkiri: Re: Söber :(   Laup 12 Märts 2016 - 21:29

Kas tead, millega täpsemalt ta tegeles, et asjad nii läksid ? Vaimulaud? Midagi muud?
Tagasi üles Go down
Lily22
Uus tulija

PostitaminePealkiri: Re: Söber :(   Laup 12 Märts 2016 - 22:59

Tere
Ta on tegelenud koguaeg valgemaagiaga kuigi vanasti mingil määral kasutas mustamaagiat. Aga see ei tundunud talle õige ja ta läks valgelemaagiale üle. On see võimalik et ta ei pääsegi lihtsalt enam mustastmaagiast?
Tagasi üles Go down
Liisu
Metsanõid

PostitaminePealkiri: Re: Söber :(   Püh 13 Märts 2016 - 23:53

Tere,
kas sa oskad öelda, millega ta täpselt tegeles viimasel ajal ja enne - mis toimingutega? Nii valges kui ka mustas maagias.
Tagasi üles Go down
Lily22
Uus tulija

PostitaminePealkiri: Re: Söber :(   Kolm 16 Märts 2016 - 23:56

Tere
Ta kunagi musta maagia osas tegeles needmisega vähesel määral, kättemaksmisega ühele kelle peale ta oli tõsiselt vihane, ta üritas ka deemoneid välja kutsuda aga see ei õnnestunud tal õnneks ja veel ta tegi kaitset ning röövis väge.
Valge maagia osas ta tegi ka kaitset. Ta tegeles ravitsemisega, meditatsiooniga, ilma mõjutamisega, ennustamisega ning üritas sooritada astraalrännakut.
Praegu ta lihtsalt uurib musta maagia asju ja ma kardan et tal midagi hirmsat plaanis. Ma olen väga mures...
Tagasi üles Go down
Liisu
Metsanõid

PostitaminePealkiri: Re: Söber :(   Nelj 17 Märts 2016 - 21:49

Tere

Sul on põhjust olla väga mures. Kuna ta on tegelenud selliste valdkondadega mustast maagiast, siis pole ime,et ta on kurjade vaimolenditega seotud. Need mõjutavad teda sellega tegelema.

Muudatusteks peaks ta seda väga väga tahtma. Ja selleks vajaks ta veel täiendavalt kellegi abi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Söber :(   

Tagasi üles Go down

Söber :(
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1