Valge Maagia

heasoovlik maagia, nõiakunst, võlukunst, võlurid, nõiad, wicca

HomeHome  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

Share | 

ERILISED PAIGAD

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Kerstin
Maagiahuviline

PostitaminePealkiri: ERILISED PAIGAD   Nelj 22 Mai 2014 - 19:00

Oled jõudnud kohtadesse, kus on iidsetel aegadel vaimsete asjadega tegeletud ?

Palun jaga oma teadmisi. Too välja erilisi paiku nii Eestis kui mujal, kuhu oled jõudnud.

Üks koht, kus asus linnus, on nt JÄNEDA LINNAMÄGI
Keila-Joal on ka vaimsete asjadega tegeletud, seal paraku on aga alati inimesi ringi kondamas. (Mis takistab nii vaimsete asjadega tegelemise, uurimise kui muu osas.)
Tagasi üles Go down
sileo
Uus tulija

PostitaminePealkiri: Re: ERILISED PAIGAD   Esm 20 Okt 2014 - 23:46

Kerstin kirjutas:
Oled jõudnud kohtadesse, kus on iidsetel aegadel vaimsete asjadega tegeletud ?

Palun jaga oma teadmisi. Too välja erilisi paiku nii Eestis kui mujal, kuhu oled jõudnud.

Üks koht, kus asus linnus, on nt JÄNEDA LINNAMÄGI
Keila-Joal on ka vaimsete asjadega tegeletud, seal paraku on aga alati inimesi ringi kondamas. (Mis takistab nii vaimsete asjadega tegelemise, uurimise kui muu osas.)

Olen jõudnud arusaamisele ,et igaühe jaoks on olemas oma isiklik eriline paik , kus saab tegeleda oma vaimsete võimete arendamisega ,energia laadimisega jne. Kindlasti ei pea need olema kuulsad ajaloolised paigad .Mina isiklikult armastan metsa ja merd . Ning olen südamest tänulik , et olen leidnud enese jaoks mõned sellised kohad , kus olen alati justkui " laksu" all. Ja mida iganes seal olles
ma ette võta , see õnnestub .Oma erilise paiga leiab kohe kindlasti igaüks , peaasi on see koht ära tunda ja alati sinna tagasi minna , kui sisetunne ütleb .
Tagasi üles Go down
Aglea
Maagiahuviline

PostitaminePealkiri: Re: ERILISED PAIGAD   Teis 21 Okt 2014 - 23:17

Eks Eestis ole õnneks palju selliseid meeldivaid mere-äärseid kohti, metsi ja teisi paiku, milles  olla on hea.  See on hea, kui eriline paik on olemas. Eks seesugustel paikadel ole oma eelised

Teema autor aga pidas mu meelest eelkõige silmas paiku, milles on vaimsete toimingutega kaua tegeletud (aastasadu või kauemgi). Seepärast on esitatud ka vastav küsimus. Suur on erinevus ( muidugi mitte kõigi jaoks ), kas sa oled lihtsalt kuskil metsas/mere ääres (kus on hea olla) või viibid seesuguses paigas, mis on tugevalt maagiaga seotud.

Käisin kord maausuliste tammikus. Kiisa lähedal asus. Kuigi see koht on "pisike", oli seal üpris omapärane.
Tagasi üles Go down
sileo
Uus tulija

PostitaminePealkiri: Re: ERILISED PAIGAD   Teis 21 Okt 2014 - 23:32

Armas Aglea ,ma pidasingi silmas selliseid paiku , mis just minu jaoks on tugevalt seotud maagiaga ,
mitte lihtsalt päevitamisega või seenelkäiguga. Ja olen endiselt arvamusel , et intuitiivselt tunneb igaüks oma kohe õige koha ära ,mis just talle vaimsete tegemiste jaoks on sobiv.Lihtsalt alati ei pea see olema kõigile teada-tuntud koht .
Tagasi üles Go down
Aglea
Maagiahuviline

PostitaminePealkiri: Re: ERILISED PAIGAD   Püh 29 Märts 2015 - 14:27

sileo kirjutas:
Armas Aglea ,ma pidasingi silmas selliseid paiku , mis just minu jaoks on tugevalt seotud maagiaga ,
mitte lihtsalt päevitamisega või seenelkäiguga. Ja olen endiselt arvamusel , et intuitiivselt tunneb igaüks oma kohe õige koha ära ,mis just talle vaimsete tegemiste jaoks on sobiv.Lihtsalt alati ei pea see olema kõigile teada-tuntud koht .

Olen ses suhtes täiesti nõus. Sellised nö "isiklikud paigad" on palju erilisemad. Eriti tore on see, kui seal viibides kohtad loomi, haldjaid ja teisi häid vaimolendeid, turistide ja teiste taoliste asemel. Kahjuks paljud tuntud paigad on nö liigsete külastuste pärast hoopis midagi muud kui nad muidu olla võiksid. Ja kui sa ka külastad seesugust erilist paika (paljudele teadaolev), ja eriti kui seal viibib samaaegselt teisi, kes võiksid kaugel eemal olla, tundub mulle, et mitte üksnes loodus suudab vähemat pakkuda, vaid ka head vaimolendid kipuvad eemale hoidma.

Lihtsalt osadel meie seast võib raske olla leida nt kodu lähedal sellist kohta, kuhu minna, olla, kus saab end hästi tunda ja segamatult vaimsete asjadega tegeleda. Ja eks selliseid iidseid kohti võib huvitav olla üle vaadata, aga midagi tõsist sa ju teha (seal üldjuhul) ei saa - nt kasvõi Keila-Joal - seal on ilus ja erilisi paigakesi, aga kuna seal suht kou aeg rahvamassid kohal, siis no ei kutsu tagasi see paik nagu muidu ta seda teeks.

Samas tasub ka jälgida nii tunnetust kui silte, liikudes ringi. Vahest võib mõnda päris omapärasesse rahulikumasse kohta jõuda. Kord sai jõutud ühe väga suure kivini, kes oli selline hästi võimas ja sõbralik. Ta asus suht tee-äärses kohas, tuli minna läbi kõrge rohu. Ohh, ja ilusad lilled õitsesid sel ajal veel ...
Tagasi üles Go down
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: ERILISED PAIGAD   

Tagasi üles Go down

ERILISED PAIGAD
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1